Po pár minutách to vypadalo, že se schyluje k vyrovnanému utkání.  V devatenácté minutě svítilo dokonce na světelné tabuli skóre 7:7, v životě by tak nikoho nenapadlo, že následných deset minut do konce prvního poločase bude mít pro vývoj utkání naprosto zásadní vliv. Šaľa si připsala deset branek, když se k tomu připsala útočná nedůraznost a bezradnost našich házenkářek, tak nám vyjde jasný výsledek rovnice — po třiceti minutách domácí hráčky disponovaly náskokem 17:9.  


Druhá půle byla jinou písní. Hodonínské hráčky si v něm připsaly šestnáct přesných zásahů, nutno tedy podotknout, že ohledně této pasáže toho moc nelze Hodoňankám vytknout. Střelecky se velmi dařilo Nikole Kalinové, která skórovala hned devětkrát. Z toho šestkrát ze sedmimetrového hodu, díky čemuž se znova vyhoupla do čela ligové tabulky v této disciplíně.  


Zhodnocení Barbory Zichové: „V Šaľe jsme odehrály po dlouhé době celkem slušné utkání, ale opět jsme se nevyvarovaly v určitých pasážích utkání chyb hlavně v útočné fázi. Projevilo se to v posledních deseti minutách prvního poločasu, kdy soupeř získal rozhodující náskok vzhledem ke konečnému stavu utkání. Druhý poločas si domácí družstvo zkušeně hlídalo svůj čtyř až pětigólový náskok, nakonec tak vzhledem k vývoji utkání vyhrálo zaslouženě. My se tentokrát nemáme za co stydět, utkání jsme odehrály v rámci našich momentálních možností.” 


Branky: 9 Kalinová, 4 Pospíšilová, 4 Poláchová, 3 Cholevová, 2 Jadamíková, 1 Višňovská, 1 Vavroušková, 1 Lucia Tomašechová, 1 Gärtnerová 
Swietelsky

JihomoravskĂ˝ krajerima

Molten

trimona-shop

Rehband