Již od úvodních minut bylo jasné, že domácí celek nic jednoduchého nečeká. Vedení si týmy přehazovaly jako na běžícím páse, naštěstí pro naše hráčky to byly ony, které ovládly prvních třicet minut v poměru 16:15.

170 diváků sledovalo vypjatý druhý poločas, kde padalo o poznání méně branek. Střelecká impotence vyústila v nesmírně dramatickou závěrečnou dvouminutovku, ve které nepadla ani branka. I to bylo důkazem, že remíza 24:24 byla v sobotních odpoledních hodinách naprosto odpovídajícím výsledkem.

Tradičně kvalitní výkon podala pětibranková Charlota Cholevová, kterou střelecky podpořila šesti přesnými zásahy Diana Poláchová. Za Dunajskou Stredu nejvíce řádily Bízik s Bugárovou, které se dohromady postaraly o třináct branek (7 a 6).

Zhodnocení Barbory Zichové: „Utkání bylo vyrovnané od samého začátku. V obranné fázi se nám příliš nedařilo. Oba celky také produkovaly množství chyb, a to jak v útoku, tak v obraně. Myslím si, že utkání skončilo spravedlivě, ani jeden z týmů si nezasloužil prohrát.”

Branky: 6 Poláchová, 5 Cholevová, 3 Tomašechová, 3 Gärtnerová, 3 Vavrušková, 2 Kalinová, 1 Jadamíková, 1 Begálová