Slovácký pohár - historie

Pozvání zahrát si v krásné hodonínské hale přijalo od roku 2007 dosud dvacet osm klubů z devatenácti evropských zemí, v průběhu dosavadního osmdesáti jednoho odehraného utkání se na palubovce představila řada špičkových reprezentantek, v Hodoníně hrály držitelky medailí ze světových i evropských šampionátů i z olympijských her.

Nejvýznamnějším a největším mezinárodním projektem klubu v současné době je vždy ve druhé polovině srpna pořádání turnaje žen o Slovácký pohár. Tento turnaj si za osm let své existence v tomto termínu vybudoval pověst nejkvalitnější a nejprestižnější akce, která se na území České republiky koná,

Turnaj je vždy nejen výbornou reprezentací házené na Slovácku, ale také města Hodonína a celého regionu jižní Moravy. Prestiž Slováckého poháru na evropské scéně rok od roku roste a snahou klubu je udržet tento trend i do budoucna a zvát i nadále do Hodonína týmy, které dosahují velmi dobrých výsledků nejen v rámci národních mistrovských soutěží, ale také v rámci mezinárodních pohárových soutěží, které každoročně organizuje Evropská házenkářská federace.

Turnaj 1.-2. září 2007
1. HK Slovan Duslo Šaľa (SVK), 2. HC Britterm-Slokov Veselí n. M. (CZE), 3. Tecton WAT Atzgersdorf (AUT), 4. UHC Goldmann Druck Tulln (AUT).

Turnaj 28.-31. srpna 2008
1. ŽRK Kikinda (SRB), 2. HK Štart Trenčín (SVK), 3. BNTU-BelAZ Minsk Reg. (BLR), 4. RK Celeia Žalec (SLO), 5. KS Carlos Astol Jelenia Góra (POL).

Turnaj 27.-30. srpna 2009
1. HC Dinamo Volgograd (RUS), 2. ŽRK Kikinda (SRB), 3. HC Britterm Veselí n. M. (CZE), 4. HK Iuventa Michalovce (SVK), 5. Njaard Handball Oslo (NOR).

Turnaj 26.-29. srpna 2010
1. KGHM Metraco Zaglebie Lubin (POL), 2. HK Britterm Veselí n. M. (CZE), 3. T+A/VOC Amsterdam (NED), 4. HK Iuventa Michalovce (SVK), 5. ABU Baku (AZE).

Turnaj 24.-28. srpna 2011
1. Team Tvis Holstebro (DEN), 2. HC Lada Togliatti (RUS), 3. CSM Bukurešť (ROU), 4. ŽRK CZ Bělehrad (SRB), 5. HC Zlín (CZE), 6. Valur Reykjavík (ISL).

Turnaj 22.-26. srpna 2012
1. BNTU-BelAZ Minsk Reg. (BLR), 2. Astrachanočka Astrachaň (RUS), 3. Skuru IK (SWE), 4. ACME Žalgiris Kaunas (LTU), 5. DHK Baník Most (CZE), 6. RK Lokomotiva Zagreb (CRO).

Turnaj 21.-25. srpna 2013
1. HC Lada Togliatti (RUS), 2. Érd HC (HUN), 3. RK Lokomotiva Zagreb (CRO), 4. BNTU-BelAZ Minsk Reg. (BLR), 5. Toulon Saint Cyr Var Handball (FRA), 6. HK Iuventa Michalovce (SVK).

Turnaj 20.-24. srpna 2014
1. Toulon Saint Cyr Var Handball (FRA), 2. Skuru IK (SWE), 3. BNTU-BelAZ Minsk Reg. (BLR), 4. DHK Baník Most (CZE), 5. RK Gen-I Zagorje (SLO).























Swietelsky















Karotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ kraj



trimona-shop

erima