Poruba byla nad síly Hodoňanek


První poločas napověděl o tom, jakým směrem se bude utkání ubírat. Už v desáté minutě se dostaly hostující hráčky do čtyřbrankového vedení. Do konce poločasu se Hodoňanky alespoň pokusily snížit, nicméně bezúspěšně. Skóre 10:15 sice mluvilo ve prospěch Poruby , rozhodně se však nejednalo o bezvýchodnou situaci.  

Jenže ani druhá polovina razantní zlepšení nepřinesla. Polášková s Konečnou táhly porubské spoluhráčky za jasnou výhrou, čemuž pomohly osmi a sedmi brankami. Za domácí se nejvíce dařilo Nikole Kalinové, jenomže ta ani se svými osmi přesnými zásahy neodvrátila porážku 23:30. 


Hodonín prohrál již poosmé v řadě a tabulce MOL ligy mu patří jedenáctá pozice. Další utkání sehrají naše házenkářky tuto sobotu na palubovce Prešova, ve kterém bude důležitá každá branka. Prešov je momentálně o bod za jihomoravským celkem, takže diváky jistě čeká vyrovnaná bitva.  


Branky: 8 Kalinová, 5 Gärtnerová, 2 Cholevová, 2 Poláchová, 2 Jadamíková, 1 D. Tomašechová, 1 L. Tomašechová, 1 Malecka, 1 Pospíšilová  


Zhodnocení Natálie Gärtnerové„První poločas byl víceméně v pohodě, držely jsme míč a nevymýšlely žádné hlouposti. Připravovaly si akce, tudíž jsme neztrácely zbytečné míče a se soupeřem jsme byly schopny držet tempo. Obrana nám taky fungovala, zkusily jsme překvapit soupeře a vytáhly jsme obranu na 1:5, která holky z Poruby celkem rozhodila. Více jsme přerušovaly, což bylo cílem. Druhý poločas jsme začaly zle, zbytečně ztrácely míče, soupeř nám tak odskočil na velký brankový rozdíl, následně bylo těžké skóre dotáhnout.” 
Swietelsky

JihomoravskĂ˝ krajerima

Molten

trimona-shop

Rehband