Nevydařená vystoupení obou žákovských týmů

S velkým očekáváním odjížděly naše žákyně na mistrovská utkání do Velké nad Veličkou. V prvním utkání nastoupily mladší žákyně a všichni očekávali, jak se projeví letní příprava v prvním ostrém testu.

mladší žákyně
SKH Velká nad Veličkou - HK Hodonín  21:9 (10:7)

Sestava: P. Novotná - Soldánová 4, Vrbová 3,  Drexlerová 1, Suchá, Šuttová 1, N. Hasíková, Meclová, B. Hasíková, Kolaříková.
Trenér: M. Šupík.

V zápase přišlo ale velké rozčarování. I když byla hodonínská děvčata daleko fyzicky disponovanější, šikovné domácí hráčky jim uštědřily řádnou lekci v celé házenkářské abecedě. Takřka žádný trenérský pokyn nepadl na úrodnou půdu. Zkušené opory, které měly tým táhnout, se topily v hrubých chybách, takže skóre v neprospěch hostů neustále narůstalo. Asi bude nutné tuto situaci důkladně probrat, protože je určitě v silách tohoto družstva působit daleko zodpovědnějším dojmem a nevytvářet si alibizmus, který v něm momentálně převládá. Věříme,že se dají holky do příštího utkání s Bohunicemi dohromady a zejména jejich přístup bude na odpovídající úrovni vytvořených podmínek.


starší žákyně

SKH Velká nad Veličkou - HK Hodonín  25:12 (10:6)


Sestava: Zichová - Vašková, Soldánová, Vrbová, P. Novotná, Drexlerová, Smetková 10/3, Kuncová, Suchá, Nešporová, Šuttová, N. Hasíková, Kosková 2, Kolaříková. 

Trenér: M. Šupík.


Bohužel, ani vystoupení starších žákyň nepřineslo očekávané body. Smetková se Zichovou samy na vše nestačily, i když utkání bylo v prvním poločase velmi vyrovnané. Ale nenašel se nikdo, kdo by se přidal. Družstvo doplněné věkem ještě o mladší žákyně druhý poločas zabalilo k nevůli trenéra a odvezlo si z Horňácka pořádný kotel. I v tomto utkání bylo zřejmé, že alibizmus rozhodně není cesta k úspěchu, většina děvčat by se měla na svým přístupem k házené řádně zamyslet. 
SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima