Most ukázal svou kvalitu

Prvních pětadvacet minut bylo překvapivě vyrovnaných, mostecké hráčky nemohly najít recept na kvalitní obranu soupeřek a v zakončení se trápily, ve 20. minutě vedl Hodonín 7:10 a ještě ve 24. minutě byl stav nerozhodný 10:10. Obrovská škoda, že závěr tohoto poločasu Hodoňankám nevyšel, dostaly několik zbytečných branek a prohrály ho 11:16.

Druhý poločas byl zase o něčem jiném. Hodonínské hráčky nedokázaly navázat na kvalitní obrannou hru a dávaly soupeřkám daleko více prostoru. Rozhodlo se prakticky hned na začátku, kdy mostecké házenkářky nasázely několik rychlých branek a dostaly se do pohodlného vedení. To do konce utkání navyšovaly, zastavilo se na konečném poměru 38:24.

Z našich hráček se nejvíce střelecky dařilo dvojici Cholevová/Poláchová. Charlota se prosadila sedmkrát, její spoluhráčka pak pětkrát.

Branky: 7 Cholevová, 5 Poláchová, 3 Kalinová, 2 Pospíšilová, 2 Lucia Tomašechová, 2 Vavroušková, 1 Jadamíková, 1 Malecka, 1 Diana Tomašechová

Zhodnocení zápasu ze strany Barbory Vavrouškové: „Věděly jsme, že to pro nás nebude lehký soupeř, že to bude těžký zápas, ale chtěly jsme soupeře do značné potrápit. Před zápasem jsme si stanovily, že nemůžeme být v koncovce unáhlené a zbytečně spěchat za každou cenu chtít dát rychlý gól. To se nám, aspoň z mého pohledu, dařilo do 25 minuty prvního poločasu. Velká škoda, že poločas skončil o pár branek výhrou pro domácí celek. Ve druhém poločase jsme chtěly opět navázat na neuspěchanou hru v první půli, ale to se nám nedařilo. Dostávaly jsme laciné branky z brejků a to nás položilo, proto dopadl zápas tak, jak dopadl. Určitě si můžu dovolit vyzdvihnout obranu v první půli, kdy soupeřky byly nuceny ztrácet míče a my tak mohly pokračovat ve své hře.