Slovenský celek si tvořil pohodlný náskok již od samého začátku utkání. V desáté minutě už vedl 7:2. Nicméně to nebyl konec, do konce prvního poločasu Michalovce navýšily svůj náskok na osm branek, když skóre na světelné tabuli ukazovalo výsledek 18:10.

I druhá část utkání byla v režii hostujících hráček. I díky devíti brankám Wollingerové se konečné skóre zastavilo na výsledku 23:41, Hodonín tedy před 90 diváky uzavřel tento kalendářní rok další prohrou, družstvo ale vše v přípravě směřuje k utkáním s vyrovnanějšími soupeři, než je tým aktuálních slovenských mistryň ze Zemplína.

Domácí mohou dojem z nepovedených duelů napravit 4. ledna, kdy se na své palubovce střetnou se sedmým Pískem.

Zhodnocení Diany Tomašechová„Ze zápasu mám smíšené pocity. Nebyly jsme v pozici favoritek, měly jsme ale na to, abych podaly minimálně sympatický výkon. Dělaly jsme spoustu technických chyb, ze kterých vznikaly rychlé brejky a jednoduché góly pro soupeře, zatím co my jsme se v útoku těžko prosazovaly. Věřím, že v následujících duelech budeme úspěšnější.”

Branky: Diana Tomašechová, 3 Jadamíková, 3 Kalinová, 3 Cholevová, 2 Višňovská, 2 Pospíšilová, 2 Gärtnerová, 2 Poláchová, 1 Lucia Tomašechová.