Aktuality:

Hodonínské ženy mohou litovat podzimu

V prvním sobotním utkání chtěly ve slušně zaplněné hodonínské hale domácí hráčky přesvědčit, že jejich vítězství ve Velké Bystřici nebylo náhodné. Opět na hrotu s rychlonohou Kováčikovou a se stanovenou agresivní obranou, to měly být hlavní trumfy proti týmu ze severní Moravy.
28. dubna 2015 celý článek ...

Dorostenky Ostravu uštvaly

Sobotní odpoledne přineslo ze strany domácích brankovou smršť do sítě Ostravy. Od počátku utkání bylo jasné, že domácí hráčky jsou připravené velmi zodpovědně a nenechají nikoho na pochybách, že export bodů ze Slovácka se konat nebude.
28. dubna 2015 celý článek ...

Nejlepší výkon hodonínských žen

S velkými obavami odjížděly hodonínské ženy na horkou půdu do Velké Bystřice, kde letos ještě nikdo nevyhrál a domácí svoji neporazitelnost hodlali jasně potvrdit. Hodonín ale na utkání změnil celou řadu herních činností a záměr trenéra dokázaly hráčky na hřišti dodržet, byť občas s malými výpadky koncentrace.
16. dubna 2015 celý článek ...

V dorostenecké se lize se hodonínské mládí neztratilo

Hodně očekávaný byl souboj v II. lize dorostenek na půdě Otrokovic, které utkání přesunuly do atletické haly s tartanovým povrchem. Už pohledy na tváře hráček při vstupu do haly nevěštily nic dobrého. Vždyť některé hráčky na tomto povrchu hrály naposledy možná někdy v mladších žačkách.
16. dubna 2015 celý článek ...

Hodonínské ženy v boji o vedení uspěly

Doslova boj o každý metr brankoviště,to byl souboj dosud dvou neporažených týmů. Zatímco soupeř přijel kompletní, hodonínské hráčky nastupovaly se sebezapřením spíš utkání přežít. Některé musely doslova vylézt z postele, ale nechtěly ostatní nechat v problémech. Vždyť se hrálo o první místo v tabulce!
11. února 2015 celý článek ...

Nikola Kalinová do reprezentace

Velkého ocenění práce se dostalo hodonínskému klubu, když před kvalifikačním turnajem o postup na mistrovství Evropy na Faerských ostrovech dostala pozvání na soustředění dorostenecké reprezentace České republiky hráčka Nikola Kalinová.
11. února 2015 celý článek ...

Neskutečný výkon dorostenek v II. lize

V nedělních bojích o body nesoupeřily dorostenecké naděje jen se soupeřem, ale hlavně s virózou, která postihla celý tým. Vedení zvažovalo dokonce odložení mistrovského utkání s Otrokovicemi, ale nakonec se šestice statečných vrhla do boje s početní přesilou soupeře.
11. února 2015 celý článek ...

Hodonínské ženy podaly zodpovědný výkon

Trochu s obavami a očekáváním nastupovaly házenkářky Hodonína na palubovce Nového Jičína k jarním bojům o ligové body.
6. února 2015 celý článek ...

Tréninky 2015

Zahájení přípravy před jarní částí soutěží a první trénink týmu žen a dorostenek se uskuteční v úterý 6. ledna 2015 v 17,00 hodin.
Účast všech hráček je velmi nutná a žádoucí!
29. prosince 2014 celý článek ...

Vánoce 2014

Všem hráčkám, jejich rodičům, všem příznivcům a samozřejmě také všem partnerům klubu přejeme klidné a příjemné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2015.
23. prosince 2014 celý článek ...

Veselí je nyní před námi daleko, ale jdeme dál

I když hodonínské mládí odjíždělo na utkání dorostenecké ligy na půdu lídra soutěže HK Veselí nad Moravou, nechtělo prodat kůži lacino. Jenže opak byl pravdou, prohrávali jsme už v šatně 5:0. Bohužel, nemáme kde brát potřebné sebevědomí, hrajeme proti daleko fyzicky vyspělejším týmům a navíc Veselanky právem jsou tam, kde v současnosti jsou.
15. listopadu 2014 celý článek ...

Z Brna s modřinami, ale taky dalším korálkem

Zápasy hodonínských s Bohunicemi lze vždy považovat za vypjaté nervy,i když týmy mají k sobě poměrně dost daleko. Domácí chtěli urvat první vítězství v soutěži a my jsme zase pokud jsme nechtěli ztratit postupové ambice, jsme museli body získat. Na klidu nepřidaly ani dohady o začátku utkání, které se mělo hrát původně v neděli, což zkomplikovalo účast slovenských legionářek.
14. listopadu 2014 celý článek ...

Dorostenky si s Ostravou pěkně pohrály

O další body bojovaly hodonínské dorostenky v 1. lize s družstvem Ostravy. Už při rozcvičování bylo jasné, jaký směrem se bude vývoj utkání směřovat, i když do utkání trenér Střelec nenasadil nejlepší hráčku Simonu Višňovskou.
7. listopadu 2014 celý článek ...

Hodonínské ženy učinily další krůček za snem

Naše ženy začínají naplňovat pravidlo můj dům, můj hrad a tentokrát to odnesl v přímém souboji o elitní trojku tým Pardubic. Hodonínské hráčky měly svému soupeři co vracet, když v prvním utkání nešťastně prohrály na palubovce soupeře o tři branky, počty tedy zněly zcela jasně vyhrát větším rozdílem.
4. listopadu 2014 celý článek ...

Ani heroický výkon sedmi statečných nestačil na body

K předehrávce utkání dorostenecké ligy zajížděly hodonínské házenkářky do ambiciózní Poruby, před kterou se musely minulý týden sklonit a odešly z domácí palubovky poraženy rozdílem osmi branek. Navíc, když vlivem nemoci a zranění nastupovaly jen v sedmi hráčkách, začali ve sportovní hale domácí fans uzavírat sázky, jaký gólový příděl si děvčata z severní Moravy odvezou.
16. října 2014 celý článek ...

‹‹  Strana 5 / 12 (celkem 179 článků)  ››


SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima