Aktuality:

V souboji neporažených spravedlivá remíza

O dělbě bodů za remízu 27:27 rozhodl až dramatický závěr sobotního střetnutí. Slovácký celek dlouho tahal proti soupeři z Brněnska za kratší konec. Ivančice vyhrály první poločas 16:13 a ještě ve 44. minutě vedly o pět branek.
8. října 2015 celý článek ...

Házenkářky Hodonína sní o pohárovém souboji s interligovým týmem

Nijak prestižně nebral první letošní soutěžní duel hodonínský kouč Antonín Střelec. Známý trenér samozřejmě toužil s Ivančicemi uspět, ale postupu v Českém poháru nepřikládal žádný velký význam.
21. září 2015 celý článek ...

Ženy zahájily II. ligu jen povinným vítězstvím

Asi to byl opravdu špatný víkend, který všem hodonínským družstvům nesedl. Po vítězství v Českém poháru s Ivančicemi všichni očekávali jednoznačný vstup družstva žen do soutěže, ale opak byl pravdou.
21. září 2015 celý článek ...

Dorostenky na půdě největšího favorita pokračovaly v trápení

Nepříjemnější začátek dorostenecké ligy si hodonínské hráčky ani nemohly přát. Start u největšího favorita soutěže byl v prvním poločase bohužel jen pokračováním posledního nevydařeného vystoupení se Zlínem. I když prvních deset minut tomu ani tak nenasvědčovalo.
21. září 2015 celý článek ...

Nevydařená vystoupení obou žákovských týmů

S velkým očekáváním odjížděly naše žákyně na mistrovská utkání do Velké nad Veličkou. V prvním utkání nastoupily mladší žákyně a všichni očekávali, jak se projeví letní příprava v prvním ostrém testu.
21. září 2015 celý článek ...

Tréninky od září

Přinášíme časový rozpis tréninků družstev ve sportovní hale v průběhu soutěžního ročníku 2015/16.
3. září 2015 celý článek ...

Hodonínské ženy do nové sezóny s nejvyššími cíli a přestupovou bombou

Doslova zemětřesení přináší zahájení nové sezóny pro hodonínské ženy. Jak klub deklaroval, v letošní sezóně si stanovil ty nejvyšší cíle a složení kádru tomu jistě plně napovídá. Počátkem srpna se trenérovi Střelcovi hlásilo šestnáct hráček, které celý měsíc absolvovaly náročný tréninkový dril zpestřený v posledních dnech už i několika přípravnými zápasy.
31. srpna 2015 celý článek ...

Dorostenecká reprezentantka Bára Melichárková míří do Hodonína

Ofenzivní sílu dorosteneckého výběru, který nám v loňské sezóně dělal velkou radost, posiluje z Velké nad Veličkou společně s dalšími hráčkami také jeden z mimořádných talentů české házené šestnáctiletá úderná spojka Barbora Melichárková.
31. srpna 2015 celý článek ...

Soupiska týmu žen 2015/16

Před dnešním úvodním přípravným utkáním žen v nové sezoně (v 19,00 hodin s Piccard HK Senec) představujeme kádr týmu žen pro mistrovská utkání v následujícím soutěžním ročníku.
12. srpna 2015 celý článek ...

Slovácký pohár - historie

Pozvání zahrát si v krásné hodonínské hale přijalo od roku 2007 dosud dvacet osm klubů z devatenácti evropských zemí, v průběhu dosavadního osmdesáti jednoho odehraného utkání se na palubovce představila řada špičkových reprezentantek, v Hodoníně hrály držitelky medailí ze světových i evropských šampionátů i z olympijských her.
15. července 2015 celý článek ...

Slovácký pohár 2015

IX. ročníku mezinárodního turnaje žen o Slovácký pohár se zúčastní šest týmů ze šesti zemí, turnaj slibuje opět velmi atraktivní sportovní podívanou a zajímavou mezinárodní konfrontaci týmů ze všech koutů evropského kontinentu.
15. července 2015 celý článek ...

Přípravné zápasy zahraničních týmů

V rámci svého srpnového pobytu v Hodoníně sehrají týmy BNTU-BelAZ Minsk Reg. a HC Lada Togliatti ještě několik přípravných utkání s týmy z Česka a ze Slovenska.
14. července 2015 celý článek ...

Slovácký pohár mladší dorostenky

V rámci programu turnaje žen o Slovácký pohár (18.-23. srpna 2015) se uskuteční také série přípravných utkání týmů mladších dorostenek (děvčata ročníku narození 2000 a mladší).
14. července 2015 celý článek ...

Skvělé hodonínské mládí

Zápas jara se dal očekávat v souboji o první místo ve II. lize dorostenek s družstvem Velkého Meziříčí. Oba soupeři měli shodný počet bodů a hosté navíc na krku čerstvý skalp lídra soutěže, juniorského týmu interligové Poruby. Tabulka tak dostala dvě kola před koncem nový náboj, kdy případné vítězství posouvalo naše děvčata k přímému souboji kdo z koho na palubovce Poruby v posledním kole.
5. května 2015 celý článek ...

Hodonínské ženy mohou litovat podzimu

V prvním sobotním utkání chtěly ve slušně zaplněné hodonínské hale domácí hráčky přesvědčit, že jejich vítězství ve Velké Bystřici nebylo náhodné. Opět na hrotu s rychlonohou Kováčikovou a se stanovenou agresivní obranou, to měly být hlavní trumfy proti týmu ze severní Moravy.
28. dubna 2015 celý článek ...

‹‹  Strana 4 / 12 (celkem 178 článků)  ››


SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima