Informace 18.1.2020

Rozpis turnaje mladších žákyň
15. ledna 2020 celý článek ...

Zlepšený výkon v Šaľe na body nestačil

Na palubovku třetího týmu soutěže hodonínské házenkářky rozhodně nejely v roli favoritek, přesto soupeřkám vzdorovaly, díky hernímu výpadku ve třetí desetiminutovce ovšem si připsaly prohru 26:30.
14. ledna 2020 celý článek ...

Ze špatného úvodu se hráčky nevzpamatovaly, prohrály s Pískem

Duel sedmého týmu s jedenáctým fanouškům sliboval vyrovnaný souboj, bohužel opak byl pravdou. Písek potvrdil roli mírného favorita a hodonínským házenkářkám nedal díky jejich špatnému vstupu do utkání šanci na žádný bodový zisk.
6. ledna 2020 celý článek ...

Cesta žen v poháru končí ve čtvrtfinále

Poslední zápas Hodonína v tomto kalendářním roce byl naplánován na 28.12., kdy nám byl ve čtvrtfinále poháru přisouzen silný výběr Olomouce. Ten roli favorita zvládl ve svém domácím prostředí velmi dobře a zvítězil 34:21.
1. ledna 2020 celý článek ...

Vánoce 2019

Všem hráčkám, jejich rodičům, všem příznivcům a samozřejmě také všem partnerům klubu přejeme klidné a příjemné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2020.
24. prosince 2019 celý článek ...

Michalovce potvrdily roli favorita a Hodonín přestřílely

Michalovce přijely na jih Moravy s tím, že musí vyhrát, jestli si chtějí udržet kontakt se špičkou tabulky. A tomu odpovídala i jejich hra, která v řadě momentů převyšovala herní um a zkušenosti hodonínských házenkářek. Ty byly, bohužel, od patnácté minuty utkání v řadě situací o kroku pozadu, i kvůli čemuž nakonec soupeřkám podlehly 23:41.
12. prosince 2019 celý článek ...

Veselí si odvezlo z Hodonína dva body

To, že zápas proti favorizovanému Veselí nad Moravou bude obtížnou zkouškou, věděl každý. Bohužel naše hráčky se na něj nedokázaly dostatečně připravit, a tak si hostující tým připsal jasnou výhru 39:30.
8. prosince 2019 celý článek ...

Tréninkový program týmu žen prosinec 2019

Protože MOL liga pokračuje hned po Novém roce, budou hodonínské hráčky trénovat celý prosinec, dle připraveného rozpisu.
6. prosince 2019 celý článek ...

Hodonín sahal proti silné Olomouci po výhře, pár minut před koncem ale o body přišel

Hodonín přijel do metropole Hané s jasným cílem, a to bodovat. O tom, že se nejedná o příběh z kategorie sci-fi, se naše hráčky přesvědčily již v úvodu, kdy prvních deset minut proti favorizovanému celku vedly. Naše házenkářky bohužel body nebraly, po prohře 23:25 ale nemusí být rozhodně zklamané.
4. prosince 2019 celý článek ...

Hodonín nezvládl souboj se Zlínem a před zaplněnou halou prohrál

Mělo se jednat o vyrovnanou bitvu. Oba tabulkoví sousedi měli jasný cíl, a to zvítězit. Bohužel se to podařilo Zlínu, jenž zápasu dominoval a ovládl ho v poměru 28:19, a tak v tomto minisouboji našim hráčkám odskočil na rozdíl tří bodů.
18. listopadu 2019 celý článek ...

Ženy potvrdily roli favoritek a z Hlohovce si odvezly dva body

Hodonínské áčko v sobotu čekal nelehký úkol, avšak s jasným zadáním: zvítězit na půdě slovenského Hlohovca a zase o něco odskočit sestupový příčkám. Našim ženám se to podařilo, nicméně se jednalo o vyrovnaný duel, jenž se rozhodoval v posledních minutách.
11. listopadu 2019 celý článek ...

Vyrovnané utkání skončilo smírně, ženy získaly v souboji s Dunajskou Stredou bod

Deváté kolo nejvyšší soutěže žen přivedlo na jih Moravy slovenskou Dunajskou Stredu. Utkání nám podle papírových předpokladů nabídlo vyrovnaný duel, jež po zásluze skončil remízou 24:24.
3. listopadu 2019 celý článek ...

Fantazie! Áčko porazilo v dramatickém zápase Slavii a postupuje tabulkou výše

Hodonínské házenkářky se postaraly o překvapení kola, když převedly neuvěřitelný druhý poločas a o poznání silnějšího soupeře naprosto zaskočily.
30. října 2019 celý článek ...

Ženy na výhru v Bánovcích nenavázaly, po bojovném výkonu podlehly Mostu

Ve středečních podvečerních hodinách hostil náš “A” tým aktuálně lídra MOL ligové tabulky, severočeský Baník Most. Hodonínské hráčky se v začátku zápasu držely, následně se ovšem ukázala kvalita Severočešek, které si domů odvezly plný počet bodů.