Aktuality:

Zdraví všech je teď nejdůležitější, tvrdí Nikola Kalinová

Podle oficiálního stanovení Českého svazu házené jsou všechny ligové zápasy odložené na neurčito, a to kvůli vládním opatřením proti šíření nákazy COVID-19. Jak s tímto stavem bojuje nejlepší střelkyně Hodonína — Nikola Kalinová?
27. března 2020 celý článek ...

Ach, ten druhý poločas. Hodoňanky Zlínu podlehly

Hodonínského házenkářky vstupovaly do zápasu s tím, že se pokusí o překvapení. Bohužel, to se nekonalo, hostující hráčky prohrály páté utkání v řadě, i když čtyřicet minut hry nenaznačovalo, že rozdíl v konečném skóre bude tak vysoký.
9. března 2020 celý článek ...

Hodonínské házenkářky s posíleným Hlohovcem prohrály

Jeden z nejdůležitějších zápasů za poslední dobu. I tak by se dalo označit sobotní klání proti Sportě Hlohovec, díky kterému se měly naše hráčky osamostatnit na dvanáctém místě. Nestalo se tak, Hodoňanky prohrály 28:35.
2. března 2020 celý článek ...

Informace 6.-8.3.2020

Ženy MOL liga cesta Zlín, dorostenky cesta Nový Jičín a mladší žákyně cesta turnaj Hranice na Moravě.

Přes slibný začátek odjíždí ženy z Dunajské Stredy s prázdnou

Hodoňanky předvedly na jihu Slovenska značně zlepšený výkon, i tak se ale musely smířit s prohrou 26:30. Dunajská Streda lépe zvládla závěr utkání, díky čemuž si připsala cenné body do záchranářské bitvy.
25. února 2020 celý článek ...

Informace 1.3.2020

Ženy B cesta Velká Bystřice

Slavia naplnila roli favorita

K utkání jednadvacátého kola nejvyšší soutěže vyrazily naše ženy do hlavního města, kde se utkaly se Slavií. Domácí hráčky zvítězily 32:20, když si plný bodový zisk hlídaly už od samého začátku tohoto duelu.
19. února 2020 celý článek ...

Chci si svou poslední sezónu užít, hlásí Diana Poláchová

Diana Poláchová je jednou z nejzkušenějších hráček hodonínského celku a patří mezi nejdůležitější opory tohoto týmu. Šestadvacetiletá odchovankyně karvinské házené má v plánu možná po této sezóně ukončit kariéru, předtím se ale o ní trochu rozpovídala pro klubový web.
12. února 2020 celý článek ...

Informace 15.-16.2.2020

Dorostenky cesta Paskov, ženy MOL liga cesta Slavia Praha a ženy B cesta Žeravice.
11. února 2020 celý článek ...

Most ukázal svou kvalitu

Jediný český zástupce v tomto ročníku Ligy mistrů byl před začátkem utkání považován za jasného favorita, což v následných minutách i potvrdil. Skoro celý první poločas ještě Hodoňanky statečně vzdorovaly, prohře 24:38 ale nezabránily.
8. února 2020 celý článek ...

Členské příspěvky I / 2020

Žádáme všechny hráčky o zaplacení členských příspěvků klubu leden - červen 2020 ve výši 1 000 Kč.
4. února 2020 celý článek ...

Ženy potvrdily roli favoritek a nedaly Bánovcům šanci

Po dlouhé době šly Hodoňanky do zápasu v roli takových favoritek, jakými byly nyní. Slovenské Bánovce nezískaly v této sezoně ani bod, k tomu jejich skóre činí děsivých 387:737. Domácí hráčky utkání zvládly, po jasném průběhu zvítězily 38:24.
3. února 2020 celý článek ...

Informace 1.2.2020

Program turnaje mladších žákyň a program cesty starších žákyň na turnaj v Močenku
29. ledna 2020 celý článek ...

V okleštěné sestavě se dařilo ženám proti Prešovu pouze čtyřicet minut

Mělo se jednat o napínavou bitvu o jedenácté místo, jenomže osud tomu chtěl jinak. Na Hodoňanky dolehla velká marodka, do slovenského Prešova tak odjely pouze v devíti a díky zbytečným chybám v poslední dvacetiminutovce utržily porážku 26:37.
28. ledna 2020 celý článek ...

Poruba byla nad síly Hodoňanek

Sobotní kolo sledovaly v Hodoníně tři stovky diváků, velkého překvapení se však nedočkaly. Házenkářky z jižní Moravy prohrály proti favorizované Porubě 23:30, na první body v roce 2020 tak stále čekají.