Aktuality:

Veselí si odvezlo z Hodonína dva body

To, že zápas proti favorizovanému Veselí nad Moravou bude obtížnou zkouškou, věděl každý. Bohužel naše hráčky se na něj nedokázaly dostatečně připravit, a tak si hostující tým připsal jasnou výhru 39:30.
8. prosince 2019 celý článek ...

Tréninkový program týmu žen prosinec 2019

Protože MOL liga pokračuje hned po Novém roce, budou hodonínské hráčky trénovat celý prosinec, dle připraveného rozpisu.
6. prosince 2019 celý článek ...

Hodonín sahal proti silné Olomouci po výhře, pár minut před koncem ale o body přišel

Hodonín přijel do metropole Hané s jasným cílem, a to bodovat. O tom, že se nejedná o příběh z kategorie sci-fi, se naše hráčky přesvědčily již v úvodu, kdy prvních deset minut proti favorizovanému celku vedly. Naše házenkářky bohužel body nebraly, po prohře 23:25 ale nemusí být rozhodně zklamané.
4. prosince 2019 celý článek ...

Hodonín nezvládl souboj se Zlínem a před zaplněnou halou prohrál

Mělo se jednat o vyrovnanou bitvu. Oba tabulkoví sousedi měli jasný cíl, a to zvítězit. Bohužel se to podařilo Zlínu, jenž zápasu dominoval a ovládl ho v poměru 28:19, a tak v tomto minisouboji našim hráčkám odskočil na rozdíl tří bodů.
18. listopadu 2019 celý článek ...

Ženy potvrdily roli favoritek a z Hlohovce si odvezly dva body

Hodonínské áčko v sobotu čekal nelehký úkol, avšak s jasným zadáním: zvítězit na půdě slovenského Hlohovca a zase o něco odskočit sestupový příčkám. Našim ženám se to podařilo, nicméně se jednalo o vyrovnaný duel, jenž se rozhodoval v posledních minutách.
11. listopadu 2019 celý článek ...

Vyrovnané utkání skončilo smírně, ženy získaly v souboji s Dunajskou Stredou bod

Deváté kolo nejvyšší soutěže žen přivedlo na jih Moravy slovenskou Dunajskou Stredu. Utkání nám podle papírových předpokladů nabídlo vyrovnaný duel, jež po zásluze skončil remízou 24:24.
3. listopadu 2019 celý článek ...

Fantazie! Áčko porazilo v dramatickém zápase Slavii a postupuje tabulkou výše

Hodonínské házenkářky se postaraly o překvapení kola, když převedly neuvěřitelný druhý poločas a o poznání silnějšího soupeře naprosto zaskočily.
30. října 2019 celý článek ...

Ženy na výhru v Bánovcích nenavázaly, po bojovném výkonu podlehly Mostu

Ve středečních podvečerních hodinách hostil náš “A” tým aktuálně lídra MOL ligové tabulky, severočeský Baník Most. Hodonínské hráčky se v začátku zápasu držely, následně se ovšem ukázala kvalita Severočešek, které si domů odvezly plný počet bodů.
19. října 2019 celý článek ...

Fotografování 2019

Oficiální společné týmové fotografování všech hráček MOL ligy, dorostenek a žákyň se uskuteční v pátek 13. září 2019 v 16,30 hodin ve sportovní hale.
6. září 2019 celý článek ...

Slovácký pohár 2019

13. ročník mezinárodního turnaje žen o Slovácký pohár se uskuteční v hodonínské městské sportovní hale v průběhu víkendu 14.-18. srpna 2019.
29. července 2019 celý článek ...

Česko - Slovensko

Po delší době bude hodonínská sportovní hala hostit mezistátní utkání v házené. Během víkendu 8.-9. června se ve dvou přípravných utkáních střetnou dorostenci Česka se svými slovenskými vrstevníky.