Hodonínské ženy mohou litovat podzimu

HK Hodonín - HC Ostrava  42:26 (23:14)
Sestava: Čižmářová - Ivičičová, Tóthová 3, Hanáková 1/1, Kováčiková 15/1, Višňovská 12, Jastrábová 1, Vozdková 1, Ringerová 3, Csenkeyová 3/3, Kozumplíková, Furyová 3.
Trenér: A. Střelec.

V prvním sobotním utkání chtěly ve slušně zaplněné hodonínské hale domácí hráčky přesvědčit, že jejich vítězství ve Velké Bystřici nebylo náhodné. Opět na hrotu s rychlonohou Kováčikovou a se stanovenou agresivní obranou, to měly být hlavní trumfy  proti týmu ze severní Moravy.

Opak byl ale pravdou. Hosté se poučili z vývoje posledního utkání a domácí trenér musel již v desáté minutě volat po oddechovém času. "Hráčky byly příliš přemotivované, potřebovali jsme se zklidnit a dodržovat stanovená pravidla. Bylo to tak trochu o hlavách. Góly jsme sice dávali, ale také dokud měl soupeř sílu i inkasovali, což se mě vůbec nelíbilo," zhodnotil trenér Střelec začátekl utkání.

Od důraznějšího pohovoru v time outu bylo na hřišti ale už jen jediné družstvo, které se vrátilo na zem a svojí důsledností systematicky deptalo soupeře. Bylo jen otázkou času, kde se skóre zastaví. Pro tým je jistě dobře, že v pohodě hrající Simona Višňovská připravovala spoluhráčkám hodně prostoru k zakončení, čehož využívala zejména Laura Kováčiková, ze které zapisovatel byl neštastný, protože na jejích patnáct branek už nebyly v zápise o utkání ani kolonky.

S výjimkou deseti minut děvčata potvrzovala, že by jim spíš slušelo hrát v elitní skupině o postup do I. ligy, kde bychom se jistě neztratili. Snad se v Hodoníně udrží a vhodně doplní družstvo, které o postup v příští sezoně bude usilovat. Hrajeme ted v současnosti hodně v pohodě a výkony všech hráček jdou nahoru, což je potěšitelné.

K poslednímu utkání zajíždí Hodonín na horkou půdu do Brna-Bohunic, kde to bude přímý souboj o první příčku tabulky. Takže přejeme děvčatům hodně štěstí, sil a úspěch, jistě by si ho za celou sezonu zasloužily.


SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima