Hodonínské ženy do nové sezóny s nejvyššími cíli a přestupovou bombou

Doslova zemětřesení přináší zahájení nové sezóny pro hodonínské ženy.Jak klub deklaroval, v letošní sezóně si stanovil ty nejvyšší cíle a složení kádru tomu jistě plně napovídá. Počátkem srpna se trenérovi Střelcovi hlásilo šestnáct hráček ,které celý měsíc absolvovaly náročný tréninkový dril zpestřený v posledních dnech už i několika přípravnými zápasy.  


A že to vedení klubu myslí vážně, o tom jistě mluví změny v sestavě a celého organizačního systému družstva. "Rozešli jsme se s těmi, které nemohly absolvovat tréninkový proces v plném rozsahu a družstvo jsme výrazně kvalitně doplnili, takže máme dnes na každém postu možnost volby z minimálně dvou alternativ. Příchod mladých nadějných dorostenek hodně zvýšil v týmu konkurenci, a proto volíme i velmi náročný program přípravy, když chceme hrát velký počet zápasů. Myslím, že dnes nebude mít žádná hráčka své jisté, bude se muset podřídit týmu a to je dobré," hodnotí trenér Střelec uplynulý měsíc. 


Z interligového Zlína se v Hodoníně objevila pětice hráček Michaela Budajová, Šárka Pospíšilová, Tereza Krajčová, Radana Krajčová a Iveta Blažková a z nedalekého Trenčína bývalá hráčka Iuventy Michalovce a reprezentace SR levoruká Annamária Birkušová.

 

Tým žen v srpnu odehrál čtyři přípravné zápasy     


 

HK Hodonín - Piccard HK Senec   42:25 (14:11)

HK Hodonín - HC Zlín B   31:27 (14:12)

Záhoran Senica - HK Hodonín   27:60 (19:41, 11:21)

HK Hodonín - ŠKP Bratislava   29:27 (15:15)

 


a zúčastnil se mezinárodního turnaje O pohár partyzánské brigády Jana Žižky v Bánovcích nad Bebravou, kde v náročných utkáních vesměs s účastníky 1. slovenské  ligy za téměř tropických podmínek obsadil konečné až třetí místo, když o konečném umístění rozhodovala až minitabulka ze vzájemných utkání prvních tří týmů, které shodně získaly v turnaji stejný počet bodů. 

 

HK Hodonín - Slávia OA Sereď   19:12 (7:7) 

HK Hodonín - ŠKP Topoľčany   24:20 (15:10) 

HK Hodonín - Jednota Sokol Gabor Bánovce n. B.   10:25 (6:14) 

HK Hodonín - HC Tatran Stupava   24:15 (13:8)

 
SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima