Ženy zahájily II. ligu jen povinným vítězstvím

Asi to byl opravdu špatný víkend, který všem hodonínským družstvům nesedl. Po vítězství v Českém poháru s Ivančicemi všichni očekávali jednoznačný vstup družstva žen do soutěže, ale opak byl pravdou.

Olomouc - HK Hodonín  30:35 (16:17)

Sestava: 


Už při rozcvičování bylo v prázdné  a v tiché univerzitní hale vidět v týmu něco nezdravého. Žádná jiskra, odhodlání a nasazení, jako by na všechny hráčky padl stín úvodního utkání. 

"Nebylo to opravdu dobré, my propadáme v jednoduchých herních činnostech a potom vše zachraňujeme. Některé hráčky se nedokážou vypořádat s novým postavením družstva, některé zase přeceňují své schopnosti. Nějak to ještě nemáme v hlavách pohromadě. Navíc když nás vzadu nepodrží brankářky, tak je to těžké. Jen za první poločas jsme měli už chyb tak na dva, tři normální zápasy," zhodnotil vstup do utkání nespokojený trenér Střelec. 


Trenérova slova potvrdil i fakt, že ve dvacáté minutě ukazatel skóre oznamoval nepříjemné pětibrankové vedení domácího týmu. Naštěstí ale pomohla reakce s přeskupením sil, taktovky se chytla Jastrábová a vysunutá obrana začala ukrajovat z náskoku domácích postupně gól za gólem. Něco se muselo změnit, je až neuvěřitelné, jaké chyby dělaly zkušené hráčky, a tím držely prapor domácích stále v naději na dobrý výsledek. "Musím přiznat, že jsem byl dnes hodně zklamaný, bylo to jen vydřené vítězství a pokud neobrátíme v hlavách myšlení, naše akcie mohou  klesat a všechny dobré výsledky z přípravy budou devalvovány. Všechno je především o přístupu, a ten jsme dnes rozhodně neměli. Sice jsme soupeře porazili naší tradiční zbraní a potvrdili dobrou fyzickou připravenost, ale na postavenou obranu jsme se hodně trápili. O dnešním výkonu brankářů raději ani mluvit nebudu, pokud to nefunguje ani z jejich strany, potom je to pro všechny opravdu těžké. Za týden si zopakujeme souboj s Ivančicemi, a výkon z Olomouce by na jednoho z favoritů soutěže rozhodně nestačil. V utkání si zasloužily absolutorium pouze Kováčíková s Jastrábovou, a to je málo, dodat trenér Střelec na závěr.

 


SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima