Dorostenky daly zapomenout úvodnímu kolapsu

Velkým očekáváním slušně naplněné hodonínské haly byl souboj v dorostenecké lize mladých nadějí s tradičním rivalem z Velkého Meziříčí. Hodonínská děvčata v úvodu soutěže nejen že přišla o body, ale i o jednu z svých opor Katku Kolískovou, pro kterou díky chybné lékařské diagnóze asi podzimní sezóna skončila.

HK Hodonín - Sokol Velké Meziříčí  31:21 (16:12)

Sestava: Hřebejková, V. Novotná - Melichárková 4, Bydžovská 2, Petriová 1, T. Krajčová, Slobodová 1, Klásková 5, Kalinová 7, Janů, Nováková 4, Trachtulcová 1, Henčlová. 
Trenér: A. Střelec.

V minulém kole v Olomouci to mělo být jen o tom, abychom se vzpamatovali z výbuchu v generálce na ligu se Zlínem a šli s hlavou nahoře a začali hrát svoji hru. Nebylo zdaleka jisté, že v hlavách děvčat tento záměr trenéra zapracoval, a proto panovaly v týmu z prvního domácího utkání sezony poněkud obavy. 
Bylo to hlavně o tom, jak se nám podaří vyčistit hlavy a jestli si uvědomíme, co vlastně hrát. Úvod utkání jasně naznačil snad pravou tvář našich nadějí, které vletěly na soupeře jako velká voda a do puntíku postavená taktika zcela soupeře z Vysočiny rozleptala. Rychlé kombinace, kvalitní obrana a v neposlední řadě opět skvělá Hřebejková v brance, to byly největší zbraně domácích. Trenér hostů musel brát již v 10. minutě oddechový čas, aby zabránil nájezdům a strojové hře domácích hráček, které odměňovali diváci bouřlivým potleskem. 
"Pokud se zbavíme nervozity a uvědomíme si, co chceme hrát, pak to může vypadat jako dnes. Vedle tradičních opor Hřebejkové, Kalinové, Bydžovské a Novákové jistě potěšila svým výkonem i Klásková, která s jistotou mazáka využila plně šanci ukázat na hřišti, co v ní je.", prohlásil po utkání spokojený trenér Střelec.  
V zápase dostaly příležitost následně všechny hráčky a celý tým jistě i potěšilo hodnocení trenéra hosti V. Závišky, který sportovně na webu klubu z Velkého Meziříčí velmi pozitivně výkon týmu Hodonína ocenil.. 
SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima