Ani výborný výkon starších dorostenek na Zlín nestačil

HK Hodonín - HC Zlín  24:25 (9:15) 

Sestava: Zichová - Smetková 12, Brablcová 5, Bydžovská 3, Slobodová 1, Vašková 1, Nováková 1, Klásková 1, N. Kuncová, Volasová a Stanzlová. 

Slzy pro pláč zůstaly mladičkým hodonínským děvčatům v premiéře 1. dorostenecké ligy, i když mohly jít po zápase s hlavami hodně vztyčenými nahoru. Od úvodu utkání byly totiž lepším týmem a do 20. minuty tahaly za delší konec. Výborná kombinační hra trojice Bydžovská - Nováková - Smetková držela statečně hodonínský prapor. Snad se ale i lekly vyrovnané partie a závěr poločasu jim díky velkému množství chyb vůbec nevyšel. O poločase v kabině mohly jen litovat. 
Skutečnost, že tato kategorie je ozdobou hodonínského klubu, přesvědčily holky nástupem do druhého poločasu. Ke zmiňované trojici se přidala v brance Bára Zichová, a když svůj výkon zvedly Klásková s Brablcovou, začaly ukrajovat z krajíce zlínského vedení branku za brankou. Najednou musela zlínská děvčata svůj náskok tvrdě bránit. 
"Holky si sáhly na dno, bylo moc dobře, že to o poločase nezabalily. Je jen škoda nezvládnutého závěru, kdy jsme nevyužili možnost skóre i otočit. Takové šance se prostě musí proměňovat. Celý tým ale jistě zaslouží pochvalu. Snad už bude zdravá kanonýrka Kalinová, která týmu moc chyběla," dodal trenér Střelec na závěr hodnocení.  


SwietelskyKarotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ krajtrimona-shop

erima